Arrow ECS

Systemy do bezpiecznego dostępu - Secure Access

Systemy do bezpiecznego dostępu - Secure Access

Miasto: Arrow ECS Warszawa

Data: 14.12.2017

Typ wydarzenia: warsztaty


Outlook Calendar:
Zarejestruj się

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Arrow Akademia Security: "Systemy do bezpiecznego dostępu - Secure Access".

 

 

 

Portflio bezpieczeństwa Arrow ECS jest dziś bardzo bogate i składa się z czołowych producentów: McAfee, Symantec, RSA, FireEye, IBM, Juniper. Chcemy stworzyć przestrzeń dla naszych Partnerów i Klientów do zapoznania się z całym portfolio bezpieczeństwa Arrow ECS. Charakter prezentacji ma pokazywać mocne strony naszych dostawców oraz najnowsze funkcjonalności i ostatnie zmiany produktowe oraz pomóc naszym Partnerom w podjęciu decyzji, z którym dostawcą podjąć współpracę w omawianych obszarach, takich jak: ochrona stacji końcowych, budowa Operacyjnego Centrum Bezpieczeństwa (SOC), zarządzania tożsamością, ochrona przed wyciekiem danych (DLP), ochrona przed celowymi zaawansowanymi atakami (APT), ochrona baz danych czy środowisk wirtualnych, zarządzanie ryzykiem, ochrona i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

 

Pozostałe wydarzenia w ramach Arrow Akademii Security & Networking

https://www.events.arrowecs.pl/security

Prelegenci

Prezentowani dostawcy Arrow ECS:

  • RSA - Marcin Filipiak, Arrow ECS
  • Symantec - Bartłomiej Matysiak, Arrow ECS

 

Systemy do bezpiecznego dostępu - Secure Access

Obecnie pracownicy wymagają dostępu do zasobów słuzbowych zawsze i wszędzie. Kluczowe staje się zapewnienie, aby dostęp do informacji był zawsze bezpieczny. Organizacje potrzebują rozwiązań, które zapewnią bezpieczny dostęp konsekwentnie w całej firmie, zarówno w standardowym, lokalnym środowisku IT, jak również do aplikacji chmurowych i mobilnych. Rozwiązania te muszą odpowiednio zrównoważyć bezpieczeństwo i wygodę i zapewnić, że użytkownicy mają dostęp do wszelkich niezbędnych informacji, stosownie do ich roli w organizacji. Poznaj najnowsze funkcjonalności oraz wyróżniki rynkowe najpopularniejszych rozwiązań do zapewnienia bezpiecznego dostępu od Symantec i RSA.

Program

Data: 14 grudnia (czwartek)

Czas trwania: 10:00 – 14:00

 

Omawiane produkty:

RSA SecurID Suite

RSA SecurID Access

Zestaw rozwiązań zapewniających kompleksowe zabezpieczenie tożsamości, od prostego uwierzytelniania dwuskładnikowego po analizę ryzyka i dynamicznie przydzielane metody potwierdzenia tozsamości. Rozwiązania zarówno dla aplikacji i systemów działających lokalnie, jak również dla aplikacji działających w chmurze.

RSA Identity Governance

System zapewniający właściwy poziom uprawnień dla użytkowników systemów i aplikacji, poprzez automatyczne monitorowanie, certyfikowanie, raportowanie oraz działania naprawcze.

RSA Identity Lifecycle

System usprawniający zarządzanie przydziałem uprawnień dla użytkowników poprzez wnioskowanie, zatwierdzanie oraz realizację przydziału uprawnień w aplikacjach. Działa z użyciem wbudowanego mechanizmu kontroli tych procesów w zakresie zgodności z przyjętymi politykami. 

https://www.rsa.com/en-us/products-services/identity-access-management

 

Symantec

Symantec VIP Access Manager

Rozwiązuje problemy Cloud Security w kontekście kontroli dostępu do aplikacji umiejscowionych w chmurze. Poprzez to narzędzie administratorzy definiują zasady, które obowiązują przy procesie identyfikacji użytkownika próbującego otrzymać dostęp do zasobów danych. Istnieje wiele sposobów budowania własnej polityki kontroli dostępu, dzięki czemu VIP Access Manager jest odpowiedzią dla indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw w tym zakresie.

Symantec VIP

Zlokalizowana w chmurze, przyjazna użytkownikowi technologia, która zapobiega nieuprawnionemu dostępowi do sieci i aplikacji wrażliwych, poprzez silne uwierzytelnianie. Zapewnia bezpieczny dostęp do poufnych danych i aplikacji w dowolnym czasie, dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu. VIP pozwala zabezpieczyć organizacji całą bazę danych użytkowników - pracowników, pracowników zdalnych, dostawców, klientów.

Symantec Managed PKI Service

Chmurowa usługa zasilająca uwierzytelnianie, służąca również do szyfrowania i cyfrowego podpisywania aplikacji. Umożliwia wydawanie, odnawianie i wycofywanie cyfrowych certyfikatów. Zarządzana z dowolnej, nowoczesnej przeglądarki internetowej.

https://www.symantec.com/en/uk/products/information-protection

 

 

Miejsce wydarzenia

Arrow ECS Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 32
02-255 Warszawa

Kontakt

Piotr Nizio

Piotr Nizio

Business Unit Manager

Security Business Unit

Piotr.Nizio@arrow.com

Telefon: +48 12 616 43 39

Wydrukuj
wróć na górę