Arrow ECS

Systemy do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych - Mobile Management & Security

Systemy do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych - Mobile Management & Security

Miasto: Arrow ECS Warszawa

Data: 24.08.2017

Typ wydarzenia: warsztaty

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Arrow Akademia Security: "Systemy do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych - Mobile Management & Security".

 

 

 

Portflio bezpieczeństwa Arrow ECS jest dziś bardzo bogate i składa się z czołowych producentów: McAfee, Symantec, RSA, FireEye, IBM, Juniper. Chcemy stworzyć przestrzeń dla naszych partnerów do zapoznania się z całym portfolio bezpieczeństwa Arrow ECS. Charakter prezentacji ma pokazywać mocne strony naszych dostawców oraz najnowsze funkcjonalności i ostatnie zmiany produktowe oraz pomóc naszym Partnerom w podjęciu decyzji, z którym dostawcą podjąć współpracę w omawianych obszarach, takich jak: ochrona stacji końcowych, budowa Operacyjnego Centrum Bezpieczeństwa (SOC), zarządzania tożsamością, ochrona przed wyciekiem danych (DLP), ochrona przed celowymi zaawansowanymi atakami (APT), ochrona baz danych czy środowisk wirtualnych, zarządzanie ryzykiem, ochrona i zarządzanie urządzeniami mobilnymi.

 

Pozostałe wydarzenia w ramach Arrow Akademii Security

https://www.events.arrowecs.pl/security

Prelegenci

Prezentowani dostawcy Arrow ECS:

  • VMware - Jacek Litwicki, Arrow ECS
  • IBM - Robert Włodarski, IBM Security Sales Representative for Poland
  • Citrix - Marcin Dąbroś, Arrow ECS

Program

Data: 24 sierpnia 2017 (czwartek)

Czas trwania: 10:00 – 14:00

Systemy do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych - Mobile Management & Security

Jak utrzymać wysoką wydajność działania pracowników korzystających z ulubionych aplikacji i urządzeń przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa danych firmowych?

W związku z tym, że w firmach coraz częściej smartfony wykorzystywane są jako narzędzia pracy, potrzebna stała się kompleksowa ochrona gwarantująca bezpieczeństwo wspomnianych urządzeń. Zarządzanie i ochrona urządzeń mobilnych musi zaczynać się od momentu aktywacji usługi, aż do końca cyklu życia urządzenia. Poznaj najnowsze funkcjonalności, różnce podejścia oraz wyróżniki rynkowe najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania i ochrony urządzeń mobilnych od VMware, Citrix oraz IBM.

 

Omawiane produkty:

VMware AirWatch

AirWatch obsługuje wszystkie główne platformy mobilne i umożliwia implementację elastycznego programu BYOD. AirWatch Zarządzanie Container oferuje całkowite rozdzielenie danych osobistych od służbowych na urządzeniu, jednocześnie zabezpieczając zasoby firmowe i utrzymując prywatność pracownika. Zarządzanie Urządzaniami Mobilnymi (MDM) firmy AirWatch pozwala firmom stawić czoła wyzwaniom związanym z mobilnością poprzez dostarczanie uproszczonego i efektywnego sposobu wyświetlania i zarządzania wszystkimi urządzeniami z centralnej konsoli administracyjnej. Zarządzanie aplikacjami mobilnymi (MAM) firmy AirWatch pozwala sprostać wyzwaniom związanym z nabywaniem, dystrybucją, zabezpieczaniem i monitorowaniem aplikacji mobilnych. Zarządzanie Zawartością Mobilną (MCM) firmy AirWatch umożliwia bezpieczny dostęp mobilny do zawartości z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Zarządzanie Pocztą Mobilną (MEM) firmy AirWatch dostarcza kompleksowe zabezpieczenia infrastruktury poczty e-mail w Twojej firmie. Zarządzanie Przeglądaniem Mobilnym firmy AirWatch jest bezpieczną alternatywą dla przeglądarek natywnych, która zapewnia organizacjom możliwość konfigurowania ustawień niestandardowych, aby sprostać indywidualnym wymaganiom firmowym i potrzebom użytkowników końcowych. Zarządzanie Laptopami firmy AirWatch pozwala zarządzać Laptopami Mac OS i Windows w podobny sposób do zarządzania smartfonami i tabletami.

https://www.vmware.com/pl/products/enterprise-mobility-management.html

 

IBM

IBM Security AppScan

Wzmacnia bezpieczeństwo aplikacji WWW i aplikacji mobilnych, pomaga w zarządzaniu wewnętrznymi programami bezpieczeństwa i ułatwia spełnienie wymagań formalno-prawnych. Na podstawie analizy aplikacji WWW i mobilnych dokonywanej przed ich wdrożeniem AppScan pomaga wykryć słabe punkty zabezpieczeń, generuje raporty oraz rekomendacje poprawek.

IBM MaaS360 with Watson (Unified Endpoint Management)

IBM MaaS360 to łatwa do wdrożenia i skalowalna platforma zarządzania urządzeniami mobilnymi w przedsiębiorstwie. Dzięki IBM MaaS360 możliwe jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi, aplikacjami i treścią oraz zapewnienie im ochrony w sposób dopasowany do potrzeb danej organizacji.

http://www-03.ibm.com/software/products/pl/category/mobile-security

 

Citrix

Citrix XenMobile oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązanie dla bezpiecznych aplikacji firmowych zwiększających wydajność, w tym aplikacji poczty elektronicznej, kalendarza, kontaktów, do robienia notatek, edycji dokumentów i dostępu zdalnego. Wszystkie aplikacje XenMobile są zabezpieczone i wykonywane w kontenerach dzięki technologii Citrix MDX.

Citrix XenMobile zapewnia:

  • bezpieczeństwo danych przez oddzielenie danych firmowych od danych prywatnych aplikacji.
  • ścisłą integrację z aplikacjami MDX, zapewniając dostęp do danych i zasobów tylko przez zaakceptowane przez dział IT aplikacje MDX.
  • szczegółową  kontrolę i zarządzanie  m.in. mikrosieci VPN tworzonych na potrzeby aplikacji do uzyskiwania dostępu do sieci wewnętrznych.

 

Miejsce wydarzenia

Arrow ECS Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 32
02-255 Warszawa

Kontakt

Piotr Nizio

Piotr Nizio

Business Unit Manager

Security Business Unit

Piotr.Nizio@arrow.com

Telefon: +48 12 616 43 39

Wydrukuj
wróć na górę